Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Szczegóły rezerwacji:

Na 1 torze może grać maks. 8 osób.
Do rezerwacji zostanie doliczona kwota 3 zł/os. za wypożyczenie obuwia do gry.

Tu wpisz informację, jeśli np. potrzebujesz torów z bocznymi bandami dla dzieci do lat 10.

*Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest Bowling Zone Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-541) przy ul. Kosów 4. Odbiorcami danych osobowych są: hostingodawcy administratora oraz podmioty zewnętrze na podstawie umowy powierzenia danych tylko za wyraźną zgodą osoby której dane dotyczą.

Dane będą przechowywane do czasu udzielania zgody oraz w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 lat (dane służące do zawarcia i realizacji umowy), oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe).

Podstawę przetwarzania danych stanowi art. 6 pkt.1 lit. a, b, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przy wyrażeniu zgody Klientowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Klientowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych celów.

W przypadku pytań z zakresu ochrony danych osobowych prosimy o kontakt poprzez adres poczty elektronicznej: jaworzno@gravitacja.pl lub pisemnie na adres Administratora danych z dopiskiem „ochrona danych osobowych.