Dla firm

Imprezy integracyjne, szkolenia, ligi...

Centrum Rozrywki Gravitacja to idealnie miejsce na organizację różnego rodzaju imprez firmowych. Dysponujemy salą wyposażoną w projektor oraz ekran, które umożliwiają przeprowadzenie szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych i konferencji, a atrakcje, które zapewniamy będą idealnym dopełnieniem tych spotkań, które będziecie Państwo długo wspominać.

Zorganizujemy dla Was:

  • Turniej bowlingowy prowadzony przez profesjonalnego konferansjera w obecności Mistrza Polski w Bowlingu - Alessandra Silletti, zakończonego ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród
  • Karaoke
  • Pokaz iluzji
  • Casino
  • Imprezę z DJ
  • Pokazy taneczne
  • Imprezę tematyczną z scenografią i kostiumami
  • Oraz wiele innych atrakcji.

Na mniejsze spotkania proponujemy 15-osobowy VIP ROOM.

Zapewniamy pyszne menu cateringowe, bar z szerokim asortyment oraz profesjonalną obsługę.

Dodatkowo naszym atutem jest lokalizacja blisko centrum miasta, zapewniającą doskonały dojazd a także ogromny, bezpłatny parkingu tuż przy budynku, w którym znajduje się nasz lokal.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, dlatego nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

W Centrum Rozrywki Gravitacja zapewniamy aktywny i niebanalny sposób spędzania czasu wolnego, świetną zabawę oraz profesjonalną obsługę.

Dla Was staniemy na głowie i sprawimy, że każde spotkanie w Centrum Rozrywki Gravitacja będzie nie­zapomnianym­ przeżyciem.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty voucherów dla pracowników Państwa firmy. Dysponujemy voucherami na kręgle oraz bilard a także voucherami kwotowymi do wykorzystania na terenie Centrum Rozrywki Gravitacji na wszystkie atrakcje oraz usługi barowe­ i­ cateringowe. Vouchery do Gravitacji są doskonałym pomysłem, jako upominek dla pracowników i ich rodzin z okazji zbliżających się Mikołajek, świąt oraz innych ważnych okazji i wydarzeń.

Wybierz nas a Twoi pracownicy i kontrahenci długą będą wspominać spotkanie w Gravitacji.

Voucher

Chcesz docenić pracowników? Zrobić wyjątkowy prezent?

W swojej ofercie posiadamy vouchery do wykorzystania na wszystkie usługi i atrakcje w Centrum Rozrywki Gravitacja. Dajemy Państwu możliwość określenia wysokości kwoty vouchera oraz jego przeznaczenia.

Organizacja imprez firmowych:

Kom. 794 730 220
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.